O nas

Wenecja zwiedzanie

Cześć! Hejka od Moniki i Huberta. Jeżeli w końcu trafiłeś na naszego bloga, to z pewnością podróże to temat, który jest Ci bliski. Jeżeli interesuje Cię zakładka „o nas”, to z dużym prawdopodobieństwem chcesz wiedzieć, kim właściwie jesteśmy.

Zaczynając od początku: pochodzimy z Ostrołęki, ale od lat wielu (a dokładniej od studiów) mieszkamy w Warszawie, znamy się od liceum, od tego czasu jesteśmy parą, a w 2015 roku zdecydowaliśmy się zostać małżeństwem. Tak się szczęśliwie złożyło, że obydwoje swój wolny czas najchętniej spędzamy w podróży. Nie rzuciliśmy wszystkiego i nie ruszyliśmy w nieznane (kto wie, może kiedyś). Staramy się pogodzić pracę i chęć odkrywania świata, dlatego nasze wojaże zwykle nie trwają dłużej niż 2-3 tygodnie. Lubimy i umiemy wyszukiwać najlepsze okazje lotnicze. Niestety, nie możemy ze wszystkich skorzystać, więc niektórymi dzielimy się w zakładce “Pomysły na podróż”. Na naszej stronie znajdziesz jednak przede wszystkim: relacje z odwiedzonych miejsc, mnóstwo informacji praktycznych oraz masę zdjęć, które (mamy nadzieję) zainspirują Cię i pomogą w zorganizowaniu własnej wyprawy albo chociaż krótkiej wycieczki. Nie będziemy już dłużej przynudzać – zapraszamy na mamasaidbecool.pl 😊 Rozgość się i zostań z nami na dłużej.

Chcesz się z nami skontaktować? O coś zapytać lub po prostu pogadać? Zapraszamy na nasz profil na facebooku lub instagramie. Możecie próbować również na kontakt@mamasaidbecool.pl